Gen by BigConvert
RO · Română
Cea mai bună ofertă acum
Sobrade Kautabletten 20 St
eumed.ro În stoc
47,55 RON55,29 RON-14%Transportul se calculează în magazin

Cumperi direct pe site-ul eumed.ro — noi doar te ducem acolo.

Sobrade Kautabletten 20 St
G. Pohl-Boskamp GmbH & Co. KG

Sobrade Kautabletten 20 St

Sobrade Kautabletten 20 St este un produs din categoria Arzneimittel de la G. Pohl-Boskamp GmbH & Co. KG. Specificații principale: Stare new. Cod GTIN/EAN 04029125107667. Gen by BigConvert compară ofertele magazinelor partenere pentru exact acest produs: preț, disponibilitate și transport pentru fiecare magazin, cel mai mic total primul, actualizate la fiecare import de feed. Achiziția se finalizează pe site-ul magazinului.

Vândut de eumed.ro

  1. eumed.ro În stoc
    47,55 RON-14%(10,50 EUR)
    Transportul se calculează în magazin
    Cumpără
Prețurile și stocul sunt furnizate de fiecare magazin. Achiziția se finalizează pe site-ul magazinului.

Descriere

16015707: G. Pohl-Boskamp GmbH & Co. KG - Sobrade Kautabletten 20 St

Specificații

Brand
G. Pohl-Boskamp GmbH & Co. KG
Stare
new

Istoric preț

20 sept. 202624 sept. 2026
Cel mai mic preț (90 zile)
47,54 RON
20 sept. 2026
Cel mai mare preț
47,55 RON
22 sept. 2026
Acum
47,55 RON
Urmărit din
20 sept. 2026
Alertă de preț

Îți trimitem un email când cel mai mic preț scade. Fără cont, dezabonare cu un click.

Pre-completat cu 10% sub prețul de azi; șterge câmpul dacă vrei orice scădere de cel puțin 5%.

Întrebări despre acest produs

Cum funcționează compararea prețurilor pentru Sobrade Kautabletten 20 St? +

Gen by BigConvert importă feed-urile de produse ale magazinelor partenere și potrivește produsele identice după codul GTIN, iar în lipsa lui după brand și codul producătorului sau denumire. Fiecare ofertă de pe această pagină arată magazinul, disponibilitatea, prețul și transportul; ofertele sunt ordonate cu cel mai mic total primul și se actualizează la fiecare import de feed.

De unde pot cumpăra Sobrade Kautabletten 20 St? +

Din oricare dintre magazinele partenere listate pe această pagină. Alegi o ofertă și ești trimis pe site-ul magazinului pentru a finaliza achiziția; Gen by BigConvert nu vinde produse.

Sobrade Kautabletten 20 St este în stoc? +

Disponibilitatea este afișată lângă fiecare ofertă și vine direct din feed-ul magazinului, actualizat la fiecare import. Ofertele fără stoc sunt listate ultimele.

Prețul include transportul? +

Fiecare ofertă arată prețul produsului. Când magazinul publică un cost de transport, acesta apare separat, împreună cu totalul; altfel transportul se calculează pe site-ul magazinului.

Care este codul GTIN / EAN pentru Sobrade Kautabletten 20 St? +

Codul GTIN (codul de bare EAN) este 04029125107667. El identifică exact acest produs și este folosit pentru a potrivi același articol între magazine.

Care sunt specificațiile pentru Sobrade Kautabletten 20 St? +

Brand: G. Pohl-Boskamp GmbH & Co. KG; Stare: new.

Mai multe din Arzneimittel

Vezi toate →

Compară produse similare →

Toate ofertele de pe această pagină sunt de la magazine partenere verificate.

eumed.ro
47,55 RON-14%55,29 RON
Cumpără
Sobrade Kautabletten 20 St – comparare prețuri | Gen by BigConvert