Gen by BigConvert
RO · Română
Cea mai bună ofertă acum
Plafoniera Seres 1xE27 18W IP54
materialeelectrice.ro În stoc
125,60 RONTransportul se calculează în magazin

Cumperi direct pe site-ul materialeelectrice.ro — noi doar te ducem acolo.

Plafoniera Seres 1xE27 18W IP54
Erste

Plafoniera Seres 1xE27 18W IP54

Plafoniera Seres 1xE27 18W IP54 este un produs din categoria Gradina, Exterior, Terase de la Erste. Gen by BigConvert compară ofertele magazinelor partenere pentru exact acest produs: preț, disponibilitate și transport pentru fiecare magazin, cel mai mic total primul, actualizate la fiecare import de feed. Achiziția se finalizează pe site-ul magazinului.

Vândut de materialeelectrice.ro

  1. materialeelectrice.ro În stoc
    125,60 RON
    Transportul se calculează în magazin
    Cumpără
Prețurile și stocul sunt furnizate de fiecare magazin. Achiziția se finalizează pe site-ul magazinului.

Descriere

Produsele marca Erste reprezinta o gama variata de corpuri de iluminat decorative ce fac din orice spatiu cel mai confortabil loc in care te poti afla. Acestea au un design special si modern ce le face sa fie potrivite in orice fel de imprejurare. Modelul actual din aluminiu de nuanta opalului, in combinatie cu un abajur din plastic de culoare neagra, este alegerea potrivita pentru a satisface cele mai exigente gusturi. Functioneaza la o putere de 18W, iar dimensiunile de 290x200x85mm fac din acest corp de iluminat o componenta speciala a spatiului dumneavoastra. De asemenea, o caracteristica importanta reprezinta valoarea factorului de protectie IP54.Abajur negru Culoare opal Dimensiuni (mm) 290x200x85 Factor de protectie (IP) IP54 Material carcasa aluminiu+plastic Putere (W) 18 Soclu E27 Tip articol plafoniera

Specificații

Brand
Erste

Istoric preț

20 sept. 202621 sept. 2026
Cel mai mic preț (90 zile)
125,60 RON
20 sept. 2026
Cel mai mare preț
125,60 RON
20 sept. 2026
Acum
125,60 RON
Urmărit din
20 sept. 2026
Alertă de preț

Îți trimitem un email când cel mai mic preț scade. Fără cont, dezabonare cu un click.

Pre-completat cu 10% sub prețul de azi; șterge câmpul dacă vrei orice scădere de cel puțin 5%.

Întrebări despre acest produs

Cum funcționează compararea prețurilor pentru Plafoniera Seres 1xE27 18W IP54? +

Gen by BigConvert importă feed-urile de produse ale magazinelor partenere și potrivește produsele identice după codul GTIN, iar în lipsa lui după brand și codul producătorului sau denumire. Fiecare ofertă de pe această pagină arată magazinul, disponibilitatea, prețul și transportul; ofertele sunt ordonate cu cel mai mic total primul și se actualizează la fiecare import de feed.

De unde pot cumpăra Plafoniera Seres 1xE27 18W IP54? +

Din oricare dintre magazinele partenere listate pe această pagină. Alegi o ofertă și ești trimis pe site-ul magazinului pentru a finaliza achiziția; Gen by BigConvert nu vinde produse.

Plafoniera Seres 1xE27 18W IP54 este în stoc? +

Disponibilitatea este afișată lângă fiecare ofertă și vine direct din feed-ul magazinului, actualizat la fiecare import. Ofertele fără stoc sunt listate ultimele.

Prețul include transportul? +

Fiecare ofertă arată prețul produsului. Când magazinul publică un cost de transport, acesta apare separat, împreună cu totalul; altfel transportul se calculează pe site-ul magazinului.

Care sunt specificațiile pentru Plafoniera Seres 1xE27 18W IP54? +

Brand: Erste.

Mai multe din Gradina, Exterior, Terase

Vezi toate →

Compară produse similare →

Deschidem magazinul într-o filă nouă; comparația rămâne aici.

materialeelectrice.ro
125,60 RON
Cumpără
Plafoniera Seres 1xE27 18W IP54 – comparare prețuri | Gen by BigConvert