Gen by BigConvert
RO · Română
Cea mai bună ofertă acum
Jucarie Pisici Circuit cu Soarece 24x29 cm
petmax.ro În stoc
36,30 RONTransportul se calculează în magazin

Cumperi direct pe site-ul petmax.ro — noi doar te ducem acolo.

Jucarie Pisici Circuit cu Soarece 24x29 cm
Trixie

Jucarie Pisici Circuit cu Soarece 24x29 cm

Jucarie Pisici Circuit cu Soarece 24x29 cm este un produs din categoria PISICI de la Trixie. Gen by BigConvert compară ofertele magazinelor partenere pentru exact acest produs: preț, disponibilitate și transport pentru fiecare magazin, cel mai mic total primul, actualizate la fiecare import de feed. Achiziția se finalizează pe site-ul magazinului.

Vândut de petmax.ro

  1. petmax.ro În stoc
    36,30 RON
    Transportul se calculează în magazin
    Cumpără
Prețurile și stocul sunt furnizate de fiecare magazin. Achiziția se finalizează pe site-ul magazinului.

Descriere

Jucarie Pisici Circuit cu Soarece 24x29 cm Cercul nebun Material: plastic Cu soricel de plus (poliester) si cu o minge din plastic. Soarecele de plus din partea de sus a acestei jucarii va capta atentia pisicilor dvs., dar asteptati pana cand...

Specificații

Brand
Trixie

Istoric preț

19 sept. 202621 sept. 2026
Cel mai mic preț (90 zile)
36,30 RON
19 sept. 2026
Cel mai mare preț
36,30 RON
19 sept. 2026
Acum
36,30 RON
Urmărit din
19 sept. 2026
Alertă de preț

Îți trimitem un email când cel mai mic preț scade. Fără cont, dezabonare cu un click.

Pre-completat cu 10% sub prețul de azi; șterge câmpul dacă vrei orice scădere de cel puțin 5%.

Întrebări despre acest produs

Cum funcționează compararea prețurilor pentru Jucarie Pisici Circuit cu Soarece 24x29 cm? +

Gen by BigConvert importă feed-urile de produse ale magazinelor partenere și potrivește produsele identice după codul GTIN, iar în lipsa lui după brand și codul producătorului sau denumire. Fiecare ofertă de pe această pagină arată magazinul, disponibilitatea, prețul și transportul; ofertele sunt ordonate cu cel mai mic total primul și se actualizează la fiecare import de feed.

De unde pot cumpăra Jucarie Pisici Circuit cu Soarece 24x29 cm? +

Din oricare dintre magazinele partenere listate pe această pagină. Alegi o ofertă și ești trimis pe site-ul magazinului pentru a finaliza achiziția; Gen by BigConvert nu vinde produse.

Jucarie Pisici Circuit cu Soarece 24x29 cm este în stoc? +

Disponibilitatea este afișată lângă fiecare ofertă și vine direct din feed-ul magazinului, actualizat la fiecare import. Ofertele fără stoc sunt listate ultimele.

Prețul include transportul? +

Fiecare ofertă arată prețul produsului. Când magazinul publică un cost de transport, acesta apare separat, împreună cu totalul; altfel transportul se calculează pe site-ul magazinului.

Care sunt specificațiile pentru Jucarie Pisici Circuit cu Soarece 24x29 cm? +

Brand: Trixie.

Mai multe din PISICI

Vezi toate →

Compară produse similare →

Stocul și prețul vin din feed-ul magazinului, nu le estimăm noi.

Jucarie Pisici Circuit cu Soarece 24x29 cm | Gen by BigConvert