Gen by BigConvert
RO · Română
Cea mai bună ofertă acum
Intrerupator storuri, 6A, alb
materialeelectrice.ro În stoc
51,40 RONTransportul se calculează în magazin

Cumperi direct pe site-ul materialeelectrice.ro — noi doar te ducem acolo.

Intrerupator storuri, 6A, alb
Legrand

Intrerupator storuri, 6A, alb

Intrerupator storuri, 6A, alb este un produs din categoria Prize si intrerupatoare pentru doze rotunde de la Legrand. Gen by BigConvert compară ofertele magazinelor partenere pentru exact acest produs: preț, disponibilitate și transport pentru fiecare magazin, cel mai mic total primul, actualizate la fiecare import de feed. Achiziția se finalizează pe site-ul magazinului.

Vândut de materialeelectrice.ro

  1. materialeelectrice.ro În stoc
    51,40 RON
    Transportul se calculează în magazin
    Cumpără
Prețurile și stocul sunt furnizate de fiecare magazin. Achiziția se finalizează pe site-ul magazinului.

Descriere

Descoperă Intrerupator storuri, 6A, alb din categoria Prize, Intrerupatoare & Doze - Doza rotunda, un produs cu codul 721139. Acesta oferă caracteristici excelente: For venetian blinds No For roller blinds Yes For awnings Yes Assembly arrangement Basic element with central cover plate Model 1-pole switch Number of poles 1 Method of operation Rocker With electrical locking No With mechanical locking No Mechanical controllable Yes Electronic controllable No Mounting method Flush-mounted Material Plastic Material quality Thermoplastic Halogen free Yes Surface protection Untreated Surface finishing Glossy Type of fastening Mounting with claw and screw Connection type Push-in clamp Colour White RAL-number (similar) 9003 Transparent No Label space/information surface No Suitable for degree of protection (IP) IP20 Rated current 6 A Nominal voltage 250 V Number of buttons 3 Number of modules (module system) 1 Device width 72.9 mm Device height 72.9 mm Device depth 41.6 mm Built-in depth 27.2 mm Min. depth of built-in installation box 32 mm Compatible with Apple HomeKit No Compatible with Google Assistant No Compatible with Amazon Alexa No IFTTT support available No Degree of impact strength (IK) IK04 Operating / setting temperature -5-40 °C Storage temperature -10-70 °C Voltage type AC Frequency 50-60 Hz Type of lighting Not applicable Terminal

Specificații

Brand
Legrand

Istoric preț

20 sept. 202624 sept. 2026
Cel mai mic preț (90 zile)
51,40 RON
20 sept. 2026
Cel mai mare preț
51,40 RON
20 sept. 2026
Acum
51,40 RON
Urmărit din
20 sept. 2026
Alertă de preț

Îți trimitem un email când cel mai mic preț scade. Fără cont, dezabonare cu un click.

Pre-completat cu 10% sub prețul de azi; șterge câmpul dacă vrei orice scădere de cel puțin 5%.

Întrebări despre acest produs

Cum funcționează compararea prețurilor pentru Intrerupator storuri, 6A, alb? +

Gen by BigConvert importă feed-urile de produse ale magazinelor partenere și potrivește produsele identice după codul GTIN, iar în lipsa lui după brand și codul producătorului sau denumire. Fiecare ofertă de pe această pagină arată magazinul, disponibilitatea, prețul și transportul; ofertele sunt ordonate cu cel mai mic total primul și se actualizează la fiecare import de feed.

De unde pot cumpăra Intrerupator storuri, 6A, alb? +

Din oricare dintre magazinele partenere listate pe această pagină. Alegi o ofertă și ești trimis pe site-ul magazinului pentru a finaliza achiziția; Gen by BigConvert nu vinde produse.

Intrerupator storuri, 6A, alb este în stoc? +

Disponibilitatea este afișată lângă fiecare ofertă și vine direct din feed-ul magazinului, actualizat la fiecare import. Ofertele fără stoc sunt listate ultimele.

Prețul include transportul? +

Fiecare ofertă arată prețul produsului. Când magazinul publică un cost de transport, acesta apare separat, împreună cu totalul; altfel transportul se calculează pe site-ul magazinului.

Care sunt specificațiile pentru Intrerupator storuri, 6A, alb? +

Brand: Legrand.

Mai multe din Prize si intrerupatoare pentru doze rotunde

Vezi toate →

Compară produse similare →

Toate ofertele de pe această pagină sunt de la magazine partenere verificate.

materialeelectrice.ro
51,40 RON
Cumpără
Intrerupator storuri, 6A, alb – comparare prețuri | Gen by BigConvert