Gen by BigConvert
RO · Română
Cea mai bună ofertă acum
Inel Aur 9K cu Diamante Albastre de Laborator 1.63 ct
Aur585.roÎn stoc
12.609,00 RONTransportul se calculează în magazin

Cumperi direct pe site-ul Aur585.ro — noi doar te ducem acolo.

Inel Aur 9K cu Diamante Albastre de Laborator 1.63 ct
Aur585.ro

Inel Aur 9K cu Diamante Albastre de Laborator 1.63 ct

Inel Aur 9K cu Diamante Albastre de Laborator 1.63 ct este un produs din categoria Inele de la Aur585.ro. Specificații principale: Stare new. Gen by BigConvert compară ofertele magazinelor partenere pentru exact acest produs: preț, disponibilitate și transport pentru fiecare magazin, cel mai mic total primul, actualizate la fiecare import de feed. Achiziția se finalizează pe site-ul magazinului.

Vândut de Aur585.ro

  1. Aur585.roÎn stoc
    12.609,00 RON
    Transportul se calculează în magazin
    Cumpără
Prețurile și stocul sunt furnizate de fiecare magazin. Achiziția se finalizează pe site-ul magazinului.

Descriere

Vă prezentăm o capodoperă a eleganței rafinate: Inelul W0549 , o bijuterie excepțională care redefinește luxul modern prin sustenabilitate și design impecabil. Creat pentru a captiva privirile, acest inel îmbină căldura clasică a aurului cu strălucirea hipnotizantă a unui diamant lab-grown albastru de o frumusețe rară. Fiecare detaliu este fin lucrat manual , transformând această piesă într-un simbol al eleganței atemporale și al stilului sofisticat, perfect pentru momentele cu adevărat speciale din viața dumneavoastră. De ce să alegeți Inelul W0549? Design unic și sofisticat: Piatra centrală albastră este încadrată armonios de diamante secundare, creând un joc de lumini spectaculos. Diamante lab-grown de calitate superioară: Pietre prețioase create în laborator, etice și ecologice, cu claritate VS2 și specificații de top. Aur de 9K (375): O bază prețioasă, durabilă și elegantă, realizată din aur galben de cea mai înaltă calitate. Specificații Tehnice: Model: W0549 Metal: Aur galben 9K (375) Lățime bandă la coroană: 2.8 mm Înălțime coroană: 5.0 mm Greutate totală: 5.3 - 6.5g Caracteristici Diamant: Piatra Centrală: Diamant lab-grown albastru, tăietură rotundă, 1.00ct, dimensiune 6.5 mm, claritate VS2 Diamante Suplimentare A: 48 bucăți, greutate 0.0086ct/buc (total 0.4128ct), dimensiune 1.2 mm, calibru VS2 F Diamante Suplimentare B: 44 bucăți, greutate 0.005ct/buc (total 0.22ct), dimensiune 1.0 mm, calibru VS2 F Greutate totală diamante: 1.63ct (0.633ct pietre secundare) Îngrijire și Întreținere: Pentru a păstra strălucirea bijuteriei, curățați-o regulat cu o cârpă moale și uscată. Evitați contactul cu substanțe chimice dure, parfumuri sau loțiuni. Depozitați bijuteria separat pentru a preveni zgârieturile.

Specificații

Brand
Aur585.ro
Stare
new

Istoric preț

Urmărim prețul acestui produs din 27 sept. 2026. Graficul apare după primele variații de preț înregistrate.

Alertă de preț

Îți trimitem un email când cel mai mic preț scade. Fără cont, dezabonare cu un click.

Pre-completat cu 10% sub prețul de azi; șterge câmpul dacă vrei orice scădere de cel puțin 5%.

Întrebări despre acest produs

Cum funcționează compararea prețurilor pentru Inel Aur 9K cu Diamante Albastre de Laborator 1.63 ct? +

Gen by BigConvert importă feed-urile de produse ale magazinelor partenere și potrivește produsele identice după codul GTIN, iar în lipsa lui după brand și codul producătorului sau denumire. Fiecare ofertă de pe această pagină arată magazinul, disponibilitatea, prețul și transportul; ofertele sunt ordonate cu cel mai mic total primul și se actualizează la fiecare import de feed.

De unde pot cumpăra Inel Aur 9K cu Diamante Albastre de Laborator 1.63 ct? +

Din oricare dintre magazinele partenere listate pe această pagină. Alegi o ofertă și ești trimis pe site-ul magazinului pentru a finaliza achiziția; Gen by BigConvert nu vinde produse.

Inel Aur 9K cu Diamante Albastre de Laborator 1.63 ct este în stoc? +

Disponibilitatea este afișată lângă fiecare ofertă și vine direct din feed-ul magazinului, actualizat la fiecare import. Ofertele fără stoc sunt listate ultimele.

Prețul include transportul? +

Fiecare ofertă arată prețul produsului. Când magazinul publică un cost de transport, acesta apare separat, împreună cu totalul; altfel transportul se calculează pe site-ul magazinului.

Care sunt specificațiile pentru Inel Aur 9K cu Diamante Albastre de Laborator 1.63 ct? +

Brand: Aur585.ro; Stare: new.

Mai multe din Inele

Vezi toate →

Compară produse similare →

✓ În stoc la magazin la ultimul import.

Aur585.ro
12.609,00 RON
Cumpără
Inel Aur 9K cu Diamante Albastre de Laborator 1.63 ct | Gen by BigConvert