Gen by BigConvert
RO · Română
Cea mai bună ofertă acum
Inel Aur 14K cu Diamante Albastre de Laborator 0.56 ct
AntoniabijouxÎn stoc
8.099,00 RONTransportul se calculează în magazin

Cumperi direct pe site-ul Antoniabijoux — noi doar te ducem acolo.

Inel Aur 14K cu Diamante Albastre de Laborator 0.56 ct
Antonia Bijoux

Inel Aur 14K cu Diamante Albastre de Laborator 0.56 ct

Inel Aur 14K cu Diamante Albastre de Laborator 0.56 ct este un produs din categoria Inele de la Antonia Bijoux. Specificații principale: Stare new. Gen by BigConvert compară ofertele magazinelor partenere pentru exact acest produs: preț, disponibilitate și transport pentru fiecare magazin, cel mai mic total primul, actualizate la fiecare import de feed. Achiziția se finalizează pe site-ul magazinului.

Vândut de Antoniabijoux

  1. AntoniabijouxÎn stoc
    8.099,00 RON
    Transportul se calculează în magazin
    Cumpără
Prețurile și stocul sunt furnizate de fiecare magazin. Achiziția se finalizează pe site-ul magazinului.

Descriere

Descoperiți eleganța rafinată și strălucirea captivantă a acestui inel din aur de 14K, o piesă de o frumusețe deosebită, concepută pentru a celebra cele mai importante momente din viața dumneavoastră. Cu un design sofisticat și o atenție desăvârșită la detalii, această bijuterie îmbină măiestria tradițională cu inovația sustenabilă a pietrelor crescute în laborator. De ce să alegeți acest inel: Design luxos și contemporan, perfect pentru a fi purtat zilnic sau la ocazii speciale. Diamant central albastru cu tăietură Princess, oferind un joc de lumini spectaculos și o culoare vibrantă, plină de mister. Fabricat din aur galben de 14K de înaltă calitate, garantat pentru a rezista testului timpului. O alegere etică și sustenabilă, datorită diamantelor lab-grown care oferă aceeași frumusețe ca cele naturale. Informații suplimentare: Modelul W0358 este o declarație de stil și eleganță, fiind cadoul ideal sau o completare prețioasă pentru colecția dumneavoastră de bijuterii. Specificații Tehnice: Model: W0358 Metal: Aur Galben (Puritate: 585 / 14K) Greutate Totală: 2.9 - 3.9g Lățime bandă la coroană: 3.0mm Înălțime coroană: 8.0mm Caracteristici Diamant: Piatră Centrală: Diamant lab-grown albastru Formă Piatră Centrală: Princess Greutate Piatră Centrală: 0.50ct Dimensiuni Piatră Centrală: 5 x 5mm Calitate Piatră Centrală: VS2 Pietre Secundare A: Diamant lab-grown (12 bucăți) Greutate Pietre Secundare A: 0.005ct fiecare (Total: 0.06ct) Dimensiuni Pietre Secundare A: 1.0mm Calitate Pietre Secundare A: VS2 F Îngrijire și Întreținere: Pentru a păstra strălucirea bijuteriei, curățați-o regulat cu o cârpă moale și uscată. Evitați contactul cu substanțe chimice dure, parfumuri sau loțiuni. Depozitați bijuteria separat pentru a preveni zgârieturile.

Specificații

Brand
Antonia Bijoux
Stare
new

Istoric preț

Urmărim prețul acestui produs din 27 sept. 2026. Graficul apare după primele variații de preț înregistrate.

Alertă de preț

Îți trimitem un email când cel mai mic preț scade. Fără cont, dezabonare cu un click.

Pre-completat cu 10% sub prețul de azi; șterge câmpul dacă vrei orice scădere de cel puțin 5%.

Întrebări despre acest produs

Cum funcționează compararea prețurilor pentru Inel Aur 14K cu Diamante Albastre de Laborator 0.56 ct? +

Gen by BigConvert importă feed-urile de produse ale magazinelor partenere și potrivește produsele identice după codul GTIN, iar în lipsa lui după brand și codul producătorului sau denumire. Fiecare ofertă de pe această pagină arată magazinul, disponibilitatea, prețul și transportul; ofertele sunt ordonate cu cel mai mic total primul și se actualizează la fiecare import de feed.

De unde pot cumpăra Inel Aur 14K cu Diamante Albastre de Laborator 0.56 ct? +

Din oricare dintre magazinele partenere listate pe această pagină. Alegi o ofertă și ești trimis pe site-ul magazinului pentru a finaliza achiziția; Gen by BigConvert nu vinde produse.

Inel Aur 14K cu Diamante Albastre de Laborator 0.56 ct este în stoc? +

Disponibilitatea este afișată lângă fiecare ofertă și vine direct din feed-ul magazinului, actualizat la fiecare import. Ofertele fără stoc sunt listate ultimele.

Prețul include transportul? +

Fiecare ofertă arată prețul produsului. Când magazinul publică un cost de transport, acesta apare separat, împreună cu totalul; altfel transportul se calculează pe site-ul magazinului.

Care sunt specificațiile pentru Inel Aur 14K cu Diamante Albastre de Laborator 0.56 ct? +

Brand: Antonia Bijoux; Stare: new.

Mai multe din Inele

Vezi toate →

Compară produse similare →

✓ Nu vindem noi; te ducem la magazinul cu oferta aleasă.

Antoniabijoux
8.099,00 RON
Cumpără
Inel Aur 14K cu Diamante Albastre de Laborator 0.56 ct | Gen by BigConvert