Gen by BigConvert
RO · Română
CLORURA DE SODIU B. BRAUN 58,5 MG/ML X 20
B BRAUN MELSUNGEN

CLORURA DE SODIU B. BRAUN 58,5 MG/ML X 20

CLORURA DE SODIU B. BRAUN 58,5 MG/ML X 20 este un produs din categoria Medicamente de la B BRAUN MELSUNGEN. Gen by BigConvert compară ofertele magazinelor partenere pentru exact acest produs: preț, disponibilitate și transport pentru fiecare magazin, cel mai mic total primul, actualizate la fiecare import de feed. Achiziția se finalizează pe site-ul magazinului.

Vândut de medimfarm.ro/

  1. medimfarm.ro/Stoc epuizat
    204,10 RON
    Transportul se calculează în magazin
    Cumpără
Prețurile și stocul sunt furnizate de fiecare magazin. Achiziția se finalizează pe site-ul magazinului.

Specificații

Brand
B BRAUN MELSUNGEN

Istoric preț

Urmărim prețul acestui produs din 23 sept. 2026. Graficul apare după primele variații de preț înregistrate.

Alertă de preț

Îți trimitem un email când cel mai mic preț scade. Fără cont, dezabonare cu un click.

Întrebări despre acest produs

Cum funcționează compararea prețurilor pentru CLORURA DE SODIU B. BRAUN 58,5 MG/ML X 20? +

Gen by BigConvert importă feed-urile de produse ale magazinelor partenere și potrivește produsele identice după codul GTIN, iar în lipsa lui după brand și codul producătorului sau denumire. Fiecare ofertă de pe această pagină arată magazinul, disponibilitatea, prețul și transportul; ofertele sunt ordonate cu cel mai mic total primul și se actualizează la fiecare import de feed.

De unde pot cumpăra CLORURA DE SODIU B. BRAUN 58,5 MG/ML X 20? +

Din oricare dintre magazinele partenere listate pe această pagină. Alegi o ofertă și ești trimis pe site-ul magazinului pentru a finaliza achiziția; Gen by BigConvert nu vinde produse.

CLORURA DE SODIU B. BRAUN 58,5 MG/ML X 20 este în stoc? +

Disponibilitatea este afișată lângă fiecare ofertă și vine direct din feed-ul magazinului, actualizat la fiecare import. Ofertele fără stoc sunt listate ultimele.

Prețul include transportul? +

Fiecare ofertă arată prețul produsului. Când magazinul publică un cost de transport, acesta apare separat, împreună cu totalul; altfel transportul se calculează pe site-ul magazinului.

Care sunt specificațiile pentru CLORURA DE SODIU B. BRAUN 58,5 MG/ML X 20? +

Brand: B BRAUN MELSUNGEN.

Mai multe din Medicamente

Vezi toate →

Compară produse similare →

Cumperi direct de la magazin, cu garanția și returul lui.

CLORURA DE SODIU B. BRAUN 58,5 MG/ML X 20 | Gen by BigConvert