Gen by BigConvert
RO · Română
Cea mai bună ofertă acum
Cercei din Aur 14k cu Zirconiu Negru (Greutate: 1.07)
SefinniÎn stoc
969,00 RONTransportul se calculează în magazin

Cumperi direct pe site-ul Sefinni — noi doar te ducem acolo.

Cercei din Aur 14k cu Zirconiu Negru (Greutate: 1.07)
Sefinni.ro

Cercei din Aur 14k cu Zirconiu Negru (Greutate: 1.07)

Cercei din Aur 14k cu Zirconiu Negru (Greutate: 1.07) este un produs din categoria Cercei de la Sefinni.ro. Specificații principale: Stare new. Gen by BigConvert compară ofertele magazinelor partenere pentru exact acest produs: preț, disponibilitate și transport pentru fiecare magazin, cel mai mic total primul, actualizate la fiecare import de feed. Achiziția se finalizează pe site-ul magazinului.

Vândut de Sefinni

  1. SefinniÎn stoc
    969,00 RON
    Transportul se calculează în magazin
    Cumpără
Prețurile și stocul sunt furnizate de fiecare magazin. Achiziția se finalizează pe site-ul magazinului.

Descriere

output: Cercei din aur galben 14K cu pietre pretioase: Un accesoriu elegant si stralucitor Adaugă o notă de eleganță și strălucire ținutei tale cu acești cercei din aur galben 14K (585). Detalii: Material: Aur 14K Culoare: Galben Forma: Cerc Caracteristici: Pietre pretioase stralucitoare de 5 mm Design elegant si versatil, perfect pentru orice ocazie Inchidere sigura pentru o purtare confortabila Cadou ideal: Acesti cercei sunt alegerea perfecta pentru a-i oferi cadou unei persoane dragi. Îngrijire: Pentru a menține strălucirea cerceilor, curățați-i cu o cârpă moale și uscată. Evitați contactul cu substanțe chimice dure. Comandă acum acești cercei frumoși și adaugă o notă de strălucire stilului tău! Bratara va fi atent ambalata intr-o cutiuta cadou, alaturi de certificatul de garantie si de factura fiscala. Aplica parfumul, lotiunile de corp sau produsele de machiaj inainte de a-ti pune bijuteriile. Compusii chimici din ele le pot murdari sau deteriora. Nu ezita sa ne contactezi daca ai intrebari sau ai nevoie de mai multe informatii.

Specificații

Brand
Sefinni.ro
Stare
new

Istoric preț

Urmărim prețul acestui produs din 27 sept. 2026. Graficul apare după primele variații de preț înregistrate.

Alertă de preț

Îți trimitem un email când cel mai mic preț scade. Fără cont, dezabonare cu un click.

Pre-completat cu 10% sub prețul de azi; șterge câmpul dacă vrei orice scădere de cel puțin 5%.

Întrebări despre acest produs

Cum funcționează compararea prețurilor pentru Cercei din Aur 14k cu Zirconiu Negru (Greutate: 1.07)? +

Gen by BigConvert importă feed-urile de produse ale magazinelor partenere și potrivește produsele identice după codul GTIN, iar în lipsa lui după brand și codul producătorului sau denumire. Fiecare ofertă de pe această pagină arată magazinul, disponibilitatea, prețul și transportul; ofertele sunt ordonate cu cel mai mic total primul și se actualizează la fiecare import de feed.

De unde pot cumpăra Cercei din Aur 14k cu Zirconiu Negru (Greutate: 1.07)? +

Din oricare dintre magazinele partenere listate pe această pagină. Alegi o ofertă și ești trimis pe site-ul magazinului pentru a finaliza achiziția; Gen by BigConvert nu vinde produse.

Cercei din Aur 14k cu Zirconiu Negru (Greutate: 1.07) este în stoc? +

Disponibilitatea este afișată lângă fiecare ofertă și vine direct din feed-ul magazinului, actualizat la fiecare import. Ofertele fără stoc sunt listate ultimele.

Prețul include transportul? +

Fiecare ofertă arată prețul produsului. Când magazinul publică un cost de transport, acesta apare separat, împreună cu totalul; altfel transportul se calculează pe site-ul magazinului.

Care sunt specificațiile pentru Cercei din Aur 14k cu Zirconiu Negru (Greutate: 1.07)? +

Brand: Sefinni.ro; Stare: new.

Mai multe din Cercei

Vezi toate →

Compară produse similare →

✓ Dacă prețul scade după ce cumperi, alerta noastră te anunță pentru data viitoare.

Cercei din Aur 14k cu Zirconiu Negru (Greutate: 1.07) | Gen by BigConvert