Gen by BigConvert
RO · Română
Cea mai bună ofertă acum
Brățară Sweet Girl cu Bănuț de 14mm din Aur 14K
AntoniabijouxÎn stoc
573,00 RONTransportul se calculează în magazin

Cumperi direct pe site-ul Antoniabijoux — noi doar te ducem acolo.

Brățară Sweet Girl cu Bănuț de 14mm din Aur 14K
Antonia Bijoux

Brățară Sweet Girl cu Bănuț de 14mm din Aur 14K

Brățară Sweet Girl cu Bănuț de 14mm din Aur 14K este un produs din categoria Brățări de la Antonia Bijoux. Specificații principale: Stare new. Gen by BigConvert compară ofertele magazinelor partenere pentru exact acest produs: preț, disponibilitate și transport pentru fiecare magazin, cel mai mic total primul, actualizate la fiecare import de feed. Achiziția se finalizează pe site-ul magazinului.

Vândut de Antoniabijoux

  1. AntoniabijouxÎn stoc
    573,00 RON
    Transportul se calculează în magazin
    Cumpără
Prețurile și stocul sunt furnizate de fiecare magazin. Achiziția se finalizează pe site-ul magazinului.

Descriere

Bijuterie personalizată din Aur 14K Brățară Sweet Girl cu Bănuț de 14 mm din Aur 14K, personalizată Delicată, emoționantă și creată pentru a păstra aproape numele unei fetițe dragi, Brățara Sweet Girl cu Bănuț din Aur 14K combină un bănuț rotund de 14 mm cu un șnur reglabil, disponibil în orice culoare. Fața bănuțului poate fi personalizată gratuit, transformând fiecare brățară într-o bijuterie unică. Pe față pot fi integrate numele copilului, data aleasă și grafica specifică modelului Sweet Girl. Verso poate fi gravat suplimentar cu un mesaj, o dedicație, date importante sau numele persoanelor dragi, personalizarea verso fiind disponibilă contra cost. Aur 14K Bănuț de 14 mm Gravură față gratuită Gravare verso disponibilă Șnur reglabil Orice culoare de șnur Detaliile care definesc Brățara Sweet Girl ◆ Bănuț din Aur 14K Elementul central este realizat din Aur 14K și are diametrul de aproximativ 1,4 cm, potrivit pentru o personalizare fină și vizibilă. ✎ Gravură gratuită pe față Fața bănuțului poate fi personalizată gratuit cu numele copilului, data aleasă și grafica specifică modelului. ↔ Șnur reglabil Sistemul cu noduri culisante permite ajustarea circumferinței și poziționarea confortabilă a brățării pe încheietură. ✦ Culoare la alegere Șnurul poate fi realizat în orice culoare disponibilă, pentru a adapta brățara stilului și preferințelor purtătorului. Specificații tehnice Tip bijuterie Brățară personalizată cu șnur reglabil Model Sweet Girl Material bănuț Aur 14K Formă element central Bănuț rotund Diametru bănuț Aproximativ 1,4 cm Grosime bănuț Aproximativ 0,3 mm Gramaj aproximativ 0,60 g Personalizare față Gravură gratuită Elemente gravabile pe față Nume, dată și grafica specifică modelului Sweet Girl Personalizare verso Disponibilă contra cost Tip brățară Șnur textil reglabil Sistem de reglare Noduri culisante Culoare șnur Orice culoare disponibilă, la alegere Gramajul aproximativ de 0,60 g se referă la componenta realizată din Aur 14K. Șnurul textil nu este inclus în gramaj. Sweet Girl – un nume drag purtat aproape Numele unei fetițe are o semnificație aparte pentru părinți, bunici, nași și pentru întreaga familie. Prin personalizarea bănuțului, Brățara Sweet Girl devine mai mult decât un accesoriu: devine o amintire dedicată unei persoane și unui moment important. Grafica delicată cu fetiță, numele și data pot fi reunite într-o compoziție echilibrată, adaptată suprafeței de 14 mm. Designul este potrivit pentru o brățară de familie, un cadou pentru copil sau o bijuterie purtată de mamă, tată, bunică, bunic ori nași. Amintire pentru copil Numele și data transformă bănuțul într-o piesă personală, legată de povestea unei singure fetițe. Simbol pentru întreaga familie Brățara poate fi purtată și de o persoană apropiată, ca simbol al iubirii și legăturii cu fetița. Personalizare gratuită pe față Fața bănuțului poate fi gravată gratuit cu elementele principale care definesc modelul Sweet Girl. Personalizarea este pregătită individual, în funcție de informațiile transmise pentru comandă. Numele copilului Bănuțul poate fi personalizat cu prenumele sau numele ales, adaptat spațiului disponibil. Data importantă Poate fi gravată data nașterii, botezului, aniversării sau a unui alt moment special. Grafica Sweet Girl Modelul include o ilustrație delicată cu fetiță, integrată alături de nume și dată. Numele și data trebuie transmise exact în forma dorită. Dimensiunea literelor și dispunerea elementelor sunt adaptate lungimii textului și suprafeței disponibile. Gravare opțională pe verso Verso poate fi personalizat contra cost, oferind spațiu pentru un mesaj suplimentar, o dedicație sau alte informații cu semnificație personală. Gravarea pe ambele fețe transformă bănuțul într-o amintire completă, creată special pentru purtător. Mesaj scurt pentru copil Numele părinților Numele nașilor O urare sau o dedicație O a doua dată importantă Inițiale sau simboluri simple Pentru o gravură clară și elegantă sunt recomandate textele scurte. Mesajele lungi necesită caractere mai mici pentru încadrare. Șnur reglabil în orice culoare Brățara este montată pe un șnur textil reglabil, prevăzut cu noduri culisante. Sistemul permite modificarea circumferinței și așezarea confortabilă pe încheietură, în limita dimensiunilor disponibile. Culoarea șnurului poate fi aleasă în funcție de preferință. Roșul oferă un aspect clasic și simbolic, negrul creează un contrast elegant, iar nuanțele roz, pastelate, neutre sau intense permit personalizarea stilului brățării. Reglare ușoară Nodurile culisante permit apropierea sau lărgirea brățării, fără un sistem metalic rigid de închidere. Culoare personalizată Șnurul poate fi ales într-o culoare potrivită purtătorului, evenimentului sau semnificației cadoului. Despre Aurul 14K Aurul 14K este un aliaj prețios apreciat pentru echilibrul dintre frumusețea aurului și rezistența necesară purtării. Acesta conține 58,5% aur fin, iar restul compoziției contribuie la duritatea și stabilitatea piesei.

Specificații

Brand
Antonia Bijoux
Stare
new

Istoric preț

Urmărim prețul acestui produs din 27 sept. 2026. Graficul apare după primele variații de preț înregistrate.

Alertă de preț

Îți trimitem un email când cel mai mic preț scade. Fără cont, dezabonare cu un click.

Pre-completat cu 10% sub prețul de azi; șterge câmpul dacă vrei orice scădere de cel puțin 5%.

Întrebări despre acest produs

Cum funcționează compararea prețurilor pentru Brățară Sweet Girl cu Bănuț de 14mm din Aur 14K? +

Gen by BigConvert importă feed-urile de produse ale magazinelor partenere și potrivește produsele identice după codul GTIN, iar în lipsa lui după brand și codul producătorului sau denumire. Fiecare ofertă de pe această pagină arată magazinul, disponibilitatea, prețul și transportul; ofertele sunt ordonate cu cel mai mic total primul și se actualizează la fiecare import de feed.

De unde pot cumpăra Brățară Sweet Girl cu Bănuț de 14mm din Aur 14K? +

Din oricare dintre magazinele partenere listate pe această pagină. Alegi o ofertă și ești trimis pe site-ul magazinului pentru a finaliza achiziția; Gen by BigConvert nu vinde produse.

Brățară Sweet Girl cu Bănuț de 14mm din Aur 14K este în stoc? +

Disponibilitatea este afișată lângă fiecare ofertă și vine direct din feed-ul magazinului, actualizat la fiecare import. Ofertele fără stoc sunt listate ultimele.

Prețul include transportul? +

Fiecare ofertă arată prețul produsului. Când magazinul publică un cost de transport, acesta apare separat, împreună cu totalul; altfel transportul se calculează pe site-ul magazinului.

Care sunt specificațiile pentru Brățară Sweet Girl cu Bănuț de 14mm din Aur 14K? +

Brand: Antonia Bijoux; Stare: new.

Mai multe din Brățări

Vezi toate →

Compară produse similare →

✓ Compararea a durat câteva secunde; achiziția durează la fel de puțin.

Brățară Sweet Girl cu Bănuț de 14mm din Aur 14K | Gen by BigConvert