Gen by BigConvert
RO · Română
Cea mai bună ofertă acum
BOSS Orange cardigan pentru femei cu lână C_Farano
answear.ro În stoc
789,90 RONTransportul se calculează în magazin

Cumperi direct pe site-ul answear.ro — noi doar te ducem acolo.

BOSS Orange cardigan pentru femei cu lână C_Farano
BOSS Orange

BOSS Orange cardigan pentru femei cu lână C_Farano

BOSS Orange cardigan pentru femei cu lână C_Farano este un produs din categoria Haine de la BOSS Orange. Specificații principale: Culoare gri, Mărime M,L,XS,S, Material Întregul produs: 43% Lână de alpaca 29% Lână 28% Poliamidă, Gen female. Gen by BigConvert compară ofertele magazinelor partenere pentru exact acest produs: preț, disponibilitate și transport pentru fiecare magazin, cel mai mic total primul, actualizate la fiecare import de feed. Achiziția se finalizează pe site-ul magazinului.

Vândut de answear.ro

  1. answear.ro În stoc3 variante (mărimi / culori)
    789,90 RON
    Transportul se calculează în magazin
    Cumpără
Prețurile și stocul sunt furnizate de fiecare magazin. Achiziția se finalizează pe site-ul magazinului.

Descriere

Cardiganul BOSS Orange este un pulover cu nasturi, cu o croială lejeră, care favorizează libertatea de mișcare și adaugă stilului o notă de nonșalanță. Confecționat din tricotaj cu adaos de lână și alpacă, este o propunere plăcută pentru anotimpurile mai reci. Modelul melanj și decolteul în V îi conferă un caracter universal, potrivindu-se cu multe combinații vestimentare.

Specificații

Brand
BOSS Orange
Culoare
gri
Mărime
M,L,XS,S
Material
Întregul produs: 43% Lână de alpaca 29% Lână 28% Poliamidă
Gen
female
Grupă de vârstă
adult
Stare
new

Istoric preț

19 sept. 202621 sept. 2026
Cel mai mic preț (90 zile)
789,90 RON
19 sept. 2026
Cel mai mare preț
789,90 RON
19 sept. 2026
Acum
789,90 RON
Urmărit din
19 sept. 2026
Alertă de preț

Îți trimitem un email când cel mai mic preț scade. Fără cont, dezabonare cu un click.

Pre-completat cu 10% sub prețul de azi; șterge câmpul dacă vrei orice scădere de cel puțin 5%.

Întrebări despre acest produs

Cum funcționează compararea prețurilor pentru BOSS Orange cardigan pentru femei cu lână C_Farano? +

Gen by BigConvert importă feed-urile de produse ale magazinelor partenere și potrivește produsele identice după codul GTIN, iar în lipsa lui după brand și codul producătorului sau denumire. Fiecare ofertă de pe această pagină arată magazinul, disponibilitatea, prețul și transportul; ofertele sunt ordonate cu cel mai mic total primul și se actualizează la fiecare import de feed.

De unde pot cumpăra BOSS Orange cardigan pentru femei cu lână C_Farano? +

Din oricare dintre magazinele partenere listate pe această pagină. Alegi o ofertă și ești trimis pe site-ul magazinului pentru a finaliza achiziția; Gen by BigConvert nu vinde produse.

BOSS Orange cardigan pentru femei cu lână C_Farano este în stoc? +

Disponibilitatea este afișată lângă fiecare ofertă și vine direct din feed-ul magazinului, actualizat la fiecare import. Ofertele fără stoc sunt listate ultimele.

Prețul include transportul? +

Fiecare ofertă arată prețul produsului. Când magazinul publică un cost de transport, acesta apare separat, împreună cu totalul; altfel transportul se calculează pe site-ul magazinului.

Care sunt specificațiile pentru BOSS Orange cardigan pentru femei cu lână C_Farano? +

Brand: BOSS Orange; Culoare: gri; Mărime: M,L,XS,S; Material: Întregul produs: 43% Lână de alpaca 29% Lână 28% Poliamidă; Gen: female; Grupă de vârstă: adult.

Mai multe din Haine

Vezi toate →

Compară produse similare →

Stocul și prețul vin din feed-ul magazinului, nu le estimăm noi.

BOSS Orange cardigan pentru femei cu lână C_Farano | Gen by BigConvert